Bitkilerle Kısırlık Tedavisi

sifali-bitkiler

Kısırlık veya infertilite, kadınlarda ve erkeklerde tıbbi nedenlerle çocuk sahibi olamama durumu. Tıpta kısırlık “herhangi bir korunma olmaksızın, düzenli cinsel ilişkiye rağmen bir yıl içerisinde çocuk sahibi olunamaması” şeklinde tanımlanır. Kısırlık sorunu erkek ve kadında eşit oranlarda görülür

Kısırlık İçin Şifalı Bitkiler

Kısırlık için asırlar öncesinden gelen bilgilerde görülüyor ki bu hastalığa çare olabilecek bir çok bitki bulunuyor. Önemli olan bu bitkiler uzman ellerde bir araya getirip düzenli kürler yaparak tedaviye yardımcı olabilmektedir.

Bizlerde uzun yıllardır çalışmalarımız ve birikimlerimizle insanlara yardımcı oluyoruz

Şifalı bitkilerden faydalanmayı düşünürseniz bizi arayabilirsiniz. geniş bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden irtibat kurunuz… 

BİZE ULAŞIN

Yada Whatsap Danışma hattımız.

Telefonlarımız.

şifalı bitkiler tedavisi

 

Kadınlarda:

Yumurtlamada meydana gelen bozukluklar: Kadında en sık görülen kısırlık nedenidir.

Tüplerin hasarlı olması: Tüplerin kısmen veya tamamen tıkalı olması sperm ile yumurtanın buluşmasını engelleyerek döllenme ve gebeliği olanaksızlaştırır.

Endometriozis: Endometriozis rahim içini döşeyen dokunun (Endometrium) rahim dışında gelişmesi olarak ifade edilir.

Rahime ait problemler: Rahim ağzındaki yapısal, enfeksiyona ait veya bu bölgedeki salgıyla (Mukus) ait bozukluklar kısırlık sebebi olabilir.

Alerjik nedenler: Alerjik nedenler kısırlık nedeni olabilmekle birlikte teşhisleri ve tedavileri zordur.

Erkeklerde:

Sperm üretiminde aksaklıklar: Sperm şekli, sayısı veya hareket kabiliyetindeki zayıflıktan kaynaklanır.

Yapısal bozukluklar: Spermin üretim yeri olan testislerden dışarı çıkmasını engelleyen tam veya kısmi tıkanıklıklar kısırlık nedeni olabilir.

Çevresel faktörler: Aşırı sıcakta çalışmak, sürekli oturmak, kimyasal maddeler solumak, kısırlık sebeplerinden bir kaçıdır. Normal yaşamınızdaki faaliyetlerin bir çoğu fazla olmasa da kısırlığa neden olabilir, örneğin işinizin stresli olması dahi kısırlığa sebep olabilir. Çocuğu olmayan insanların ilkin yaşam tarzlarında değişiklik yapmaları gerekir. Sigara içiliyorsa bırakılmalıdır. Alkolden uzak durulmalıdır. Sürekli oturulmamalı, sıcakta çalışmamalı ve düzenli ve dengeli beslenilmelidir.

Belirtileri:

Halk arasında rüyalanma olarak bilinen zevk eksikliği (aniproforkent).

Kadının yaş ortalaması: 40 yaşını geçmiş kadınlarda kısırlık en sık rastlanılan belirtilerdendir

Erkeğin yaş ortalaması: ilerleyen yaşla beraber cinsel ilişki sayısının azalması nedeni ile gebe kalma şansında azalma olur.

Cinsel ilişki sayısı: Cinsel ilişki sıklığı gebe kalmayı etkileyen bir faktördür.

Teknolojinin gelişmesi ile erkek kısırlığı tedavisindeki en son yenilikler sayesinde artık gelişkin spermi olmayan erkeklere de testis dokusundan elde edilen spermleri kullanarak yardım edilebilmektedir. TESE operasyonlarıyla sperm testi ‘sıfır’ çıkan erkeklerin yarısında yeterli olgun sperm elde edilebilmektedir.

Tanı:

Kısırlık tetkikleri genelde 2 ile 5 günlük yapılan cinsel perhizin sonrasın da erkek mastürbasyon sonrasın da sperm örneği vererek laboratuvarda Dünya Sağlık Örgütünün kriterlerine uygun olarak değerlendirilmesi yapılmaktadır. Daha sonra verilen spermin sayıları, canlılık oranları, şekilleri ve hareketlilikleri incelenir.

 Kısırlık tanısı konurken spermlerde herhangi bir iltihap durumunun olup olmadığı ya da tıbbi bir tedavinin gerekliliği olup olmadığı araştırılmalıdır. Normal olarak Dünya Sağlık Örgütünün kriterine uygun olarak yapılan sperm tahlilinde 20 milyon sperm olmalıdır. Ancak bu spermlerin en azından yarısının canlı olması, ya da ileriye doğru hareket etmiş olan sperm oranlarının ise bütün spermler de en azından %25 olmalı ve normal şekilli spermlerin sayılarının da en azından %14 oranın da olması gerekmektedir. Ayrıca şunu unutmamak gerekir; sadece anormal çıkan bir tek “spermiyogramın “ erkek için kısırlık tanısının konulması uygun olmaz. Erkeğin spermi sonucunun dalgalanma göstermesinden dolayı anormallik durumunun en az 4 ile 6 hafta arasın da iki kez tekrarlanması daha uygun olur. (Kaynak tr.Vikipedi Özgür Ansiklopedi)

KISIRLIK İÇİN ŞİFALI BİTKİLERDEN NASIL FAYDALANBİLİRİZ?

Bitki karışımlarının kısırlık tedavisinde  amaçları öncelikle yumurtalık faaliyetlerini arttırmak olacaktır. Bunun için doğum kontrol hapı kullanıyorsanız bitki kullanmanıza gerek yok zira doğum kontrol hapları yumurtalığın faaliyet göstermesine engel olduğundan bitkilerin yapmaya çalıştıkları hiçbir işe yaramayacak.

Bitkisel karışımların etkisi genellikle birikerek çoğalır. Yani işe yaraması için biraz süre tanımalısınız. Çiftlerin iyileşme süresi 60 – 120 günü bulabilir. Bitkilerin etkisi aynı zamanda yumurtlama döngüsüne bağlıdır. İşe yaramaları için tam anlamıyla bir yumurtlama süresine ihtiyaçları olur. Daha fazla yumurtlama döngüsü bitkilerin işlerini kolaylaştıracaktır.

 

kisirlik-tedavisi

Bitkisel karışımların yardımıyla her türden kısırlığın tedavi edilmesi mümkün. Annenin ilerlemiş yaşı, yumurtlama problemleri, erkek kısırlığı ve belirlenemeyen nedenler bitkisel ilaçlar yardımıyla iyileştirilebilir. Bazı araştırmalar bitkilerden elde edilen karışımların tüp bebek yöntemine etkileyici şekilde yardımı olduğunu bulmuş. Bitkisel tedavi yöntemlerinin tüp bebek yönteminin neden olabileceği bazı sorunları engellediği ve belirtileri ortadan kaldırdığı araştırmalarla bulunan gerçekler arasında.

Bilindiği gibi bitkisel karışımların hiçbir resmiyeti yok ve aslında geçerli tedavi şekli olarak kullanılmamamktadır. Tıbbi olarak devam eden tedaviye yardımcı olarak bitkisel tedaviden yararlanılabilir. Bunda bir sakınca yok 

Bahsettiğimiz gibi kadınlarda ve erkeklerde kısırlığın çözümü olarak kullanılabilecek birçok bitkisel karışım var. Bu konuda size yardımcı olacak bitkisel kürlerden faydalanmak isterseniz bize başvurabilirsiniz.

Kısırlık İçin Şifalı Bitkiler

Kısırlık için asırlar öncesinden gelen bilgilerde görülüyor ki bu hastalığa çare olabilecek bir çok bitki bulunuyor. Önemli olan bu bitkiler uzman ellerde bir araya getirip düzenli kürler yaparak tedaviye yardımcı olabilmektedir.

Bizlerde uzun yıllardır çalışmalarımız ve birikimlerimizle insanlara yardımcı oluyoruz

Şifalı bitkilerden faydalanmayı düşünürseniz bizi arayabilirsiniz. geniş bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden irtibat kurunuz… 

BİZE ULAŞIN

Yada Whatsap Danışma hattımız.

Telefonlarımız.

şifalı bitkiler tedavisi

 

SİZLERDEN GELEN MESAJLAR

Saadet Nadir

MİGREN HASTALIĞI
From:  endazeli@hotmail.com
To:  bitkibilgi@hotmail.com
Subject: TEŞEKKÜLER
Date: Sat, 1 Nov 2007 16:18:42 +0200Sayın Ahmet Hocam
Bu maili yazmayı kendime bir borç bildiğim için yazıyorum. Yıllardır kendimin çekmek zorunda lduğu sedef hastalığı ve kardeşimin çekmek zorunda olduğu Migren Hastalığından gönderdiğiniz bitkiler vesilesi ile kurtulduk inşallah.
Aslında ne ben nede kardeşimin umudu vardı ama
Allahtan ümit kesmemek gerekiyormuş ben bunu anladım. Allah Razı olsun.
Saygılar Sunuyorum
Feride AYRANCI/ ÇORUM

SEDEF HASTALIĞI

From:  kaymazadil@hotmail.com
To:  bitkibilgi@hotmail.com
Subject: SEDEF HASTALIĞI (TEŞEKKÜRLER)
Date: Wed, 5 Nov 2008 14:47:28 +0200

SAYIN AHMET ÖZ BEY
Öncelikle size çok teşekkür ediyorum gönderdiğiniz bitki karışımları sayenizde sedef hastalığından kurtuldum. 4 aylık bir sürede hastalığımın tamamen geçmesi karşısında ne diyeceğimi bilemedim. Evlenmekten dahi korkuyordum.Allah Szden razı olsun

TEŞEKKÜRLER ,SAYGILAR/Adil KAYMAZ


MİDE ÜLSERİ GASTRİD

From:  sevdadergen@hotmail.com
To:  bitkibilgi@hotmail.com
Subject: TEŞEKKÜR
Date: Fri, 24 Oct 2007 18:47:26 +0300

Ahmet Bey Size teşekkür ediyorum. Yıllardır çektiğim mide ağrılarından sayenizde kurtuldum. Ülser için hazırlamış olduğunuz bitki karışımları çok kısa zaman içerisinde ağrılarımın kaybolmasını sağladı. Saygılar sunuyorum
Sevda Dergen

BEL FITIĞI
From:  fereknek@windowslive.com
To:  bitkibilgi@hotmail.com
Subject: Teşekkür
Date: Fri, 21 Aug 2007 13:57:30

Bel fıtığı için gönderdiğiniz karışımları kullanmaya başlayalı 20 gün oldu Ağrıların yüzde yetmiş oranında azalmış durumda. Gerçekten size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum
Saygılar Ferhat


SEDEF TEDAVİSİ

From:  melek4563@hotmail.com
To:  bitkibilgi@hotmail.com
Subject: sedef tedavisi
Date: Fri, 11 Oct 2008 21:04:55

Ahmet bey selamlar
Kız kardeşim için göndermiş olduğunuz karışımları 3 aydır kullanıyor.
Sedef yaraları tamamen geçmek üzere.
Kardeşim sanki hayata yeniden dönmüş gibi sevinçli.
Size teşekkür ediyorum.
Not: 4 aylık kürden sonra daha kullanmamız gerekiyormu?
Selamlar
Melek KAYMAZ


DAMAR TIKANIKLIĞI FELÇ
From:  salvadogani@hotmail.com
To:  bitkibilgi@hotmail.com
Subject: DAMAR TIKANIKLIĞI
Date: Thu, 6 Nov 2008 18:12:03 +0200

Sevgili Dostlar
Ahmet Bey
Yüksek tansiyondan kaynaklanan beyin kılcal damarlarında tıkanıklığa bağlı kısmi felç geçirmiş olan eşim. Göndermiş olduğunuz bitki karışımlarını kullanmaya başlayalı 2 ay gibi bir süre olmasına rağmen %50 den fazla bir iyileşme görülmekte. Hareket kısıtlılığı olan sağ kolunda ve sağ bacağında iyiye doğru gidiş hızla devam ediyor.
Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Not: Gönderdiğiniz karışımlarımız bitmek üzere devamını göndermenizi rica ediyorum.
Saygılar
Salim Doğaner
Emekli Öğretmen


RAHİM İÇİ KİST MİYOM İLTİHAP
From:  demet38selviler@windowslive.com
To:  bitkibilgi@hotmail.com
Subject: TEŞEKKÜR
Date: Thu, 13 Nov 2008 17:53:53 +0200

Sayın Ahmet Bey
Sizlere teşekkürlerimi sunmak istedim.
Rahim içi Kist hastalığım göndermiş olduğunuz bitki macunlarıyla tamamen yok oldu.
Ne diyeceğimi bilemiyorum Saygılar
Demet Selviler – Kayseri


MİDE HASTALIĞI (KANSER)
From:  kalkanmurat1@windowslive.com
To:  bitkibilgi@hotmail.com
Subject: TEŞEKKÜR
Date: Mon, 10 Nov 2007 13:10:31
Sayın Ahmet Bey
Babacığımda teşhis konulmuş olan mide kanseri ni sizden aldığımız bitki karışımları sayesinde yenebildik. Tamamen umutsuz olduğumuz bir dönemde umut olduğunuz için size minnettarız.
Sizinde konuşmalarımızda ifade ettiğiniz gibi Erken teşhis ve doktorların kontrol ve tedavilerini terk etmeden devam etmemizi söylediğiniz bitki çayları ve macunları hastalığımızı yenmemizde bize çok yardımcı oldu. Yardımalrınız için ve gerçekten bizleri kendi yurdumuzda yetişen ama bir türlü tanımak istemediğimiz bitkilerle tanıştırdığınız için ve en önemliside her şeyin para olmadığını hissettirdiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Saygılar – Murat KALKAN /Ankara
Kalkim Temizlik Market


SİVİLCE – AKNE

From:  yesim1985cag@hotmail.com
To:  bitkibilgi@hotmail.com
Subject: TEŞEKKÜR EDERİM
Date: Sat, 22 Nov 2008 10:59:57 +0200
Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Sivilcelerimden kurtuldum. İşi yerimde yüzümdeki sivilceler yüzünden neredeyse psikolojim bozulacaktı.Allah Sizden razı olsun…
Sevgiler Yeşim ÇAĞLAYAN


BASUR – HEMEROİD
From:  saadabaat@windowslive.com
To:  bitkibilgi@hotmail.com
Subject: BASUR HASTALIĞI
Date: Sat, 22 Aug 2008 11:11:06 +0200
Yıllardır KANAMALI BASUR hastalığından müzdarip bir kişi olarak, gönderdiğiniz bitkileri kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra kanaman ve kaşıntılarım kayboldu.

Bitkileri bitireli yaklaşık 3 ay oldu ve ben Yıllardır çektiğim basur hastalığını unuttum. En güzelide Babannnemin bize küçükken hazırladğı bitki çayları gibi naturel bir şekilde zevk alarak içebildiğimiz bitki çayları göndermeniz.Derdi çekne bilir diyorlar ya size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Saygılar.
Kemal


DAMAR TIKANIKLIĞI
From:  leyla_oksuz@hotmail.com
To:  bitkibilgi@hotmail.com
Subject: TEŞEKKÜRLER
Date: Mon, 2 Oct 2007 16:01:18
Bacak daarlarımdaki tıkanıklıkların bitkilerle geçebileceğini söylediğinizde doğrusu pek inanmamıştım.
Gönderdiğiniz bitki karışımları gerçekten benim ve çevrem için inanılmazı verdi bize.
Bacak damarlarımdaki tıkanıklıklar yüzde doksan oranında açılış durumda.
Bu sonucu gördükten sonra inşallah tamamen tıkanıklıklar gidene kadar bu bitki karışımarından kullanmak istiyorum.

Selamlar ve Teşekkürler
Leyla


 From:  saidturmaz@hotmail.com
To:  bitkibilgi@hotmail.com
Subject: egzama ve sedef hastalığı hakkındaSayın yetkililSedef ve egzama hastalığı için göndermiş olduğunuz bitki karışımalrınız kullanıyorum.
Yaklaşık 2 aydır kullanmaktayım ve yaralarımda gözle görülür azalmalar başladı.
Sizlere teşekkür ediyorum
Said TURMAZ
From:  demetzeyrek21@hotmail.com
To:  bitkibilgi@hotmail.com
Subject: teşekkürlerBitkiler konusunda bilgilendirdiğiniz ve faydalı bilgiler sunduğunuz için teşekkür ediyorum.
Arkadaşım sizden hastalığı için (KİST) aldığı bitkilerden çok faydalandı.Selamlar daygılar
Demet

AÇIKLAMA Bitkileri hastalandıktan sonra kullanmaktan çok sağlığımızı korumak maksatlı kullanmak en doğrusudur. Bahsedilen bitkilerin insan sağlığı açısından yararlı yönlerive sözü geçen hastalıklar için faydaları aşağıda bir kaçının adı verildiği eserler kaynak alınarak hazırlanmıştır.Yararlanılan bazı eserler şunlardır: Nusret Efendinin Miladi 1794 de kaleme aldığı “Ma Habar Risalesi”, İbn-i Sina nın “et-Tezkere” “Al-Kanun Fi’l Tıbb” İbn-i Kayyum “Edviyye”, Zürkani “Şerhul Muvatta”, Osman Hayri Efendi “Kenzül Sihhat-i El-Ebdaniye, Hüseyin Eşref el Rzavi “Nusret Efendi Risalesinden Derleme”, Arif Pamuk “Şifalı Bitkiler ansiklopedisi, Y Stoyanov ” Şifalı Bitkiler”, Orman BakanlığıOrman Dregisi ” Sayı:8-10 Yıl 1992″, Nuri Ergene “Ev ilaçları” Tahsin Palaz “Anahtar Bitkiler” Dr. Stefhen Dovis Dr Allen Stewart “Sağlılklı Yaşam”Michaell Hılman “Gençliğin ve uzun yaşamanın sırları Susanne Köhler ” Tanrının Eczanesi” Maria Treben “Tanrının Eczanesinden Sağlık” gibi eserlerdirİşyerimizde tedavi yada ilaç maksatlı “Bitkisel İlaç” adı altında her hangi bir ürün satılmamaktadır. Şifalı Bitki ve Baharat satılmaktadır. İşyerimizde Hastalıklar için faydalı olduğu anlatılan eserlerden ve kendi mesleki tecrübelerimizden faydalanarak bitkileri müşterilerimize veriyoruz. Bu sitede anlatılan bilgiler bir fikir açıklamasıdır. Doğruluğu Bilimsel tıp veya Modern tıp olarak da adlandırılan tıbbi anlayış doğrultusunda kanıtlanmış bilgiler değildir. Dolayısıyla, yasal prosedürlerde belirtilen ilaç ve yöntemler dışındaki tedavi yöntemlerini uygulamanız kesinlikle önerilmez. Bitkileri kullanırken unutulmaması gereken husus, onları tamamen tedavi edici olarak görmekten çok tedaviye yardımcı prepatlar olarak görmektir. Ve bitkileri kullanırken hangi hastalık amaçlanırsa amaçlansın doktor kontrolü ve tavsiyeleri göz ardı edilmemelidir.Bitki yada bitki karışımlarını kullanmadan Doktorunuza danışınız.

Unutmayın oluşabilecek alerjik yada yan etki durumlarına en güzel tedbiri doktorunuz alabilir.

kisirlik-tedavisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.