Prostat İçin Şifalı Bitkiler

sifalii

Prostat Nedir?

Erkeklerde mesanenin altında ve idar yolunun başlangıcında bulunan genital sisteme ait bir bez. 

Prostat Geçer mi?

Prostat İçin hazırladığımız Bitkilerden oluşan çay ve Macunlarla bu hastalık tamamen geçebilmektedir. Sizde Prostat için hazırladığımız bitkisel kürlerden faydalanmak ve bu hastalıktan kurtulmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.

Prostat İçin Şifalı Bitkiler

Prostat için asırlar öncesinden gelen bilgilerde görülüyor ki bu hastalığa çare olabilecek bir çok bitki bulunuyor. Önemli olan bu bitkiler uzman ellerde bir araya getirip düzenli kürler yaparak tedaviye yardımcı olabilmektedir.

Bizlerde uzun yıllardır çalışmalarımız ve birikimlerimizle insanlara yardımcı oluyoruz

Prostat tan Bitkilerle Kurtulanlar.

Bitkileri kullanarak hastalıklarından kurtulan kişilerin görüşlerini okuyunuz

Şifalı bitkilerden faydalanmayı düşünürseniz bizi arayabilirsiniz. geniş bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden irtibat kurunuz… 

BİZE ULAŞIN

Yada Whatsap Danışma hattımız.

Telefonlarımız.

şifalı bitkiler tedavisi

Tel :0 346 221 09 60 (pbx)

GSM: 0 546 401 88 83

E-posta: ahmetloz@gmail.com

 Tel :0 346 221 09 60 (pbx)

GSM: 0 546 401 88 83

Prostat için kullanılabilecek Şifalı bitkiler hazırladığımız karışımlarla 3 ay içinde Prostat doğal yollarla tedavi imkanınız da var unutmayın.

Sivilceler için şifalı bitkilerden faydalanmak isterseniz size yardımcı olmaktan mutlu oluruz.

Sinüzit bitkisel tedavisi

Tel :0 346 221 09 60 (pbx)
GSM: Ahmet ÖZ 0 546 401 88 83 
E-posta:  ahmetloz@gmail.com

Prostat büyümesi nedir?

prostat bezi, idrar torbasının boynu ile idrar yolu başlangıcını çevreleyen ceviz büyüklüğünde bir guddedir. Yalnız erkeklerde bulunur. prostat bezi, 50 yaşını geçen erkeklerde büyümeye başlayıp, rahatsızlık verebilir. Hastalığın belirtileri gecenin son kısmında idrara kalkmak, gündüzleri sık sık idrar yapmak, idrar yapmakta zorluk, idrarın yavaş yavaş akması, idrarın başında veya sonunda bir damla kan şeklinde görülür. Kesin tedavi ameliyatla gerçekleşir.

Prostat iltihabı Nedir?

Vücudun herhangi bir yerindeki iltihabın, kan dolaşımı aracılığı ile prostat bezine gelip yerleşmesi sonucu ortaya çıkar. Hastada titreme, halsizlik, ateş, sırt ve bacak ağrıları görülür. Hasta, İdrarını ve büyük abdestini yapmakta güçlük çeker. Tedavi sırasında en az 10 gün yatak istirahati şarttır.

Prostat İçin Şifalı Bitkiler var mıdır?

Evet Prostat için kullanılabilecek şifalı bitkiler ve bitkisel kürler vardır. Fakat nedendir bilinmez şifalı bitkilerden her hangi bir hastalık için faydalanmak bizim ülkemizde koca karı ilacı diye küçük görerek Allah’ın bize sunduğu bu ikramlardan faydalanmıyoruz.

Prostat Hastalığı İçin Hazırladığınız Özel Bitkisel kür var mı?

Evet Prostat hastalığı için şifalı bitkilerden hazırladığımız kişiye özel kürler var dır ve bu konuda bizimle irtibat kurarsanız size yardımcı olmaktan mutlu olacağız. Bu konuda e mail adresimiz yada İLETİŞİM (tıklayın) bölümümüzden bizimle irtibat kurabilirsiniz

Sinüzit bitkisel tedavisi

PROSTAT için yardımcı doğal olarak bitkisel ürün kullanmak isterseniz, geniş bilgi almak için lütfen İLETİŞİM (tıklayın) bölümünden irtibat kurunuz.

Tel :0 346 221 09 60 (pbx)
GSM: 0 546 401 88 83

BİTKİLER

Bu makale için faydalanılan kaynaklar:

Kitaplar.Yeşil Eczane (Orjinal dil):Green pharmacy book

Nusret Efendinin Miladi 1794 de kaleme aldığı “Ma Habar Risalesi”, İbn-i Sina nın “et-Tezkere”, İbn-i Kayyum “Edviyye”, Zürkani “Şerhul Muvatta”, Osman Hayri Efendi “Kenzül Sihhat-i El-Ebdaniye, Hüseyin Eşref el Rzavi “Nusret Efendi Risalesinden Derleme”, Arif Pamuk “Şifalı Bitkiler ansiklopedisi, Y Stoyanov ” Şifalı Bitkiler”, Orman BakanlığıOrman Dregisi ” Sayı:8-10 Yıl 1992″

 

Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır.  Kesinlikle tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine veya konuyu açan ya da yorum yapan üyeye ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.