Rahimde Kist Miyom

sifali-bitkiler

Kistler ve Miyomlar Geçer mi?

Kist ve Miyom İçin hazırladığımız Bitkilerden oluşan çay ve Macunlarla bu hastalık tamamen geçebilmektedir. Sizde Kist ve Miyom için hazırladığımız bitkisel kürlerden faydalanmak ve bu hastalıktan kurtulmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.

Kist ve Miyom İçin Şifalı Bitkiler

Kist ve Miyom için asırlar öncesinden gelen bilgilerde görülüyor ki bu hastalığa çare olabilecek bir çok bitki bulunuyor. Önemli olan bu bitkiler uzman ellerde bir araya getirip düzenli kürler yaparak tedaviye yardımcı olabilmektedir.

Bizlerde uzun yıllardır çalışmalarımız ve birikimlerimizle insanlara yardımcı oluyoruz

Kist ve Miyomlar dan Bitkilerle Kurtulanlar.

Bitkileri kullanarak hastalıklarından kurtulan kişilerin görüşlerini okuyunuz

Şifalı bitkilerden faydalanmayı düşünürseniz bizi arayabilirsiniz. geniş bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden irtibat kurunuz… 

BİZE ULAŞIN

Yada Whatsap Danışma hattımız.

Telefonlarımız.

şifalı bitkiler tedavisi

Tel :0 346 221 09 60 (pbx)

GSM: 0 546 401 88 83

E-posta: ahmetloz@gmail.com

 Tel :0 346 221 09 60 (pbx)

GSM: 0 546 401 88 83

Kist ve Miyom için kullanılabilecek Şifalı bitkiler hazırladığımız karışımlarla 3 ay içinde Kist ve Miyomlar ile doğal yollarla tedavi imkanınız da var unutmayın.

 

Kist ve Miyom için şifalı bitkilerden faydalanmak isterseniz size yardımcı olmaktan mutlu oluruz.

Sinüzit bitkisel tedavisi

Tel :0 346 221 09 60 (pbx)
GSM: Ahmet ÖZ 0 546 401 88 83 
E-posta:  ahmetloz@gmail.com

KİST MİYOM Rahim ( uterus ) içerisinde yer alan ; ona hay hay gebeliğe ev sahipliği yapacak şekilde hazırlanan ve gebelik olmadığı Zaman randımanlı hormon desteğinden yoksun kalması nedeniyle adet ( menstruasyon ) kanaması halinde dökülen Özel jell tabakası ” endometrium ” olarak adlandırılmaktadır

Hücrelerin vücutta Rahim dışında Başka BİR alanda yer alması ” hastalığı olarak adlandırılır Endometriozis . Bu durum en sik olarak yumurtalıklarda , Rahim arkası boşlukta ( Douglas boşluğu ), vajen ile barsağın oğlu BÖLÜMÜ arasında , barsakların yüzeyinde , tüplerin üzerinde Tense’lerde çevresinde , Rahmi tutan bağların ve mesanenin üzerinde Tense’lerde karin zari yüzeylerinde , Cerrahi yaralarda , dikişli doğum esnasında açılan kesilerde , çok Nadir olarak da göbek deliği , Burun zarı hazırsındır uzak organlarda görülür . En sık görüldüğü yer % 75 oranıyla yumurtalıklardır .

Rahim İÇ tabakası adet döngüsünün ona hay hay kalınlaşan ve belli BİR süre sonucunda kanamasıyla Vücut dışına atılan BİR dokudur seyrinde . Rahim İÇ tabakası Rahim yüzeyi dışında BİR makyajını yerleştiğinde yine adet döngüsüyle Birlikte kalınlaşma gerçekleşir ve yine kanamayla met doku uzaklaştırılmaya çalışılır . Endometriozis hastalığının yerleştiği dokular vajinayla Dış ortama açılan rahimin aksine Kapalı sistemlerdir ve kanama met Kapalı sitemin içine ( genellikle karin boşluğuna Olur Tense’lerde Yumurtalık dokusu içine Olur ki yanıma ilerleyen süre içinde burada endometrioma DİĞER adıyla çikolata kisti adi verilen Yumurtalık kistlerine neden Olur .) Olur . Ayşe oluşan kanamalar İÇ İÇ bölgelerde yapışıklıklara neden Olur ve Buna bağlı belirtiler meydana gelir . Ayşe İÇ kanama Miktarı cok az miktarda oluştuğundan hayati Hair taşımaz .

Rahimde Kist yada Miyom için kullanabileceğimiz Bitkiler var mıdır.

Asırlardır Kadın hastalıklarında kullanılan bitkiler ve bitkisel karışımlar her zaman kullanılmıştır. Geleneksel tababette her zaman kullanılan çeşitli bitkiler vardır. Bizlerde atalardan gelen bu bilgileri harmanlayarak hazırladığımız bitkisel karışımlar vardır.

Rahimde Kist Miyom İçin Şifalı Bitkiler

Rahimde bulunan Kist Miyom gibi bir çok hastalık için hazırladığımız Kadınlara Özel ortalama kırk çeşit bitkiden  hazırladığımız macun ile bu hastalıklar tamamen geçmektedir.

Geniş Bilgi Almak için lütfen İletişim bölümünden irtibat kurunuz

Tel: 0 346 221 09 60 ( pbx)
GSM: 0 546 401 88 83

egzama tedavisi

Bu makale için faydalanılan kaynaklar:

Kitaplar.Yeşil Eczane (Orjinal dil):Green pharmacy book

Nusret Efendinin Miladi 1794 de kaleme aldığı “Ma Habar Risalesi”, İbn-i Sina nın “et-Tezkere”, İbn-i Kayyum “Edviyye”, Zürkani “Şerhul Muvatta”, Osman Hayri Efendi “Kenzül Sihhat-i El-Ebdaniye, Hüseyin Eşref el Rzavi “Nusret Efendi Risalesinden Derleme”, Arif Pamuk “Şifalı Bitkiler ansiklopedisi, Y Stoyanov ” Şifalı Bitkiler”, Orman BakanlığıOrman Dregisi ” Sayı:8-10 Yıl 1992″

 

Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır.  Kesinlikle tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine veya konuyu açan ya da yorum yapan üyeye ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.