Çayı Şeker Atmadan Tatlandırın!

Genel Pratik Bilgiler

Çayınızı şeker atmadan içmek istiyorsunuz ama aynı zaman da tatlı içmek istiyorsunuz.

Öyleyse size bir kaç önerimiz olacak.

Hem tatlı hemde farklı bir çay deneyiminiz olacak.

 

 

 

 


hurma-4d0wep79Hurma Şekeri

Hurma şekeri çayınıza karıştırdığınızda çayınızı hem tatlanacak hem de B6 açısından zengin olduğundan sağlıkla çay içmiş olacaksınız.

 

 

 

BALBAL
Bin bir derde deva BAL ile çayınızı tatlandırabilirsiniz. Çayınızı BAL ile tatlandırırsanız hem sağlığınızı bozmayacak hem de çayınızı tatlı tatlı içeceksiniz.

 

 

 

 

KaranfilKARANFİL
Karanfil sadece ağız kokusunu gidermekte kullanmayın. Rahatlatıcı etkisi olan karanfil tanesini, çayınıza karıştırdığınızda hem hoş bir koku sağlar hem de diş eti hastalıklarınızada iyi gelecektir.

 

 

 

 

 

TarcınTARÇIN

Sizi rahatlatır, hoş rayihası ile bedeninize yumuşaklık verir ve Şeker hastalığına etkilidir.  Bu mucize bitkiyi çaya karıştırdığınızda çayın acımtırak tadından ser kalmadığını göreceksiniz.

 

 

 

 

 


14599725478YEŞİL ELMA

Şaşırmayın deneyin. Çayınızın içine bir dilim ekşi yeşil elma dilimi bırakıverin ve  çayınızı sağlıklı ve farklı tatta olduğunuz görün.

 

 

 

 

 

 

PortakalPORTAKAL
Limon tamamda PORTAKAL nereden çıktı mı diyorsunuz. Limon bilinen bir tatlandırıcı fakat  portakalı denediniz mi? Çayınızın içine bir dilim portakal atın ve sağlıklı farklı tatta çayınızın keyfini çıkarın.

 

 

 

 

 

Ahmet ÖZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.